Γυναικεία Σανδάλια

Ερωτήσεις στην κατηγορία Γυναικεία Σανδάλια (5)

Κάνε μια ερώτηση

Πως μπορώ να μάθω το νούμερο μου στις παντόφλες μάκρη; Κανονικά φοράω το 37 αλλά βλέπω έχουν μεγάλη εφαρμογή..μήπως μου κάνει και υ 36;

4 Απαντήσεις

  • Σωστά. Σε ό,τι φοράς συνήθως, είναι ένα νούμερο μείον. Εγώ φοράω νούμερο 41 σε αθλητικό και στα σανδάλια ή τις παντόφλες της συγκεκριμένης εταιρείας, παίρνω το νούμερο 40. Ψωνίζω μόνο διαδικτυακά. Αρχικά είχα αγοράσει την παντόφλα νο.41 και μου ήταν αρκετά άνετη. Έπειτα αγόρασα ένα νούμερο μικρότερη και είχε ακριβή εφαρμογή.

  • Φοράω πολλά χρόνια plakton,μετά τις εγκυμοσύνες μου άλλαξα νούμερο είναι ακριβώς αυτό που φοράς

  • Καλό είναι να δοκιμάσεις σε ένα κατάστημα. Παρόλα αυτά, απ' την δική μου εμπειρία είναι στην δική σου προτίμηση. Εγώ ήμουν ανάμεσα στο 35-36. Μου πρότειναν να έχει αρκετό χώρο πίσω το ποδι κι έτσι πήρα το 36. Όλα ήταν οκευ, ήταν φυσιολογικό στο πόδι μου δεν το ένιωθα να γλιστράει, παρόλο που υπήρχε ενάμισι δάχτυλο χώρος πίσω (mayari σχέδιο). Όταν όμως πέρασε ο καιρός και σχηματίστηκε το σχήμα του ποδιού μου στο παπούτσι, άρχισα να το νιώθω πολύ μεγάλο. Οπότε από εδώ και επτά παίρνω 35. Πρέπει όμως να πας σίγουρα να δεις γιατί η εφαρμογή στα μπιρκεν είναι γενικά διαφορετική στον καθένα

  • Θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις πρώτα σε κάποιο κατάστημα για να δεις την εφαρμογή στο νούμερο.

Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες