Παιδικά Πέδιλα

Ερωτήσεις στην κατηγορία Παιδικά Πέδιλα (8)

Κάνε μια ερώτηση

Πηρα ενα πεδιλακι geox και δε χωρουσε το πελμα του στο πλατος. Γνωριζετε μηπως ποια εταιρία εχει πιο φαρδυ κουντεπιε;

Αναφερομαι σε βρεφικα νουμερο 19-20

7 Απαντήσεις

  • Το παπούτσι το παιδικό αγοράζετε μαζί με το παιδί..γιατι μπορεί η ίδια εταιρία σε άλλο μοντέλο να έχει άλλη γραμμή.. πάρτε το μικράκι σας μαζί στα μαγαζιά k βρείτε το καλύτερο για εκείνο..ειδικά τα πρώτα παπούτσια πρέπει να είναι καλά k ποιοτικά.. για να περπατα σταθερά.. κ να αναπτυχθεί το πέλμα του όμορφα.. ειδικά τα πρώτα χρονια τις ζωής του παιδιού..

    • zeluniaboom

      Εχεις παρει ποτε 2,5 χρονων παιδι για ψωνια??Ωραιο το αστειο....

  • Καλησπέρα
    Φαρδιά γραμμή έχουν οι εταιρίες biomechanics και camper

    • daskalakib

      Να ρωτησω τα camper εχουν ιδια αντιστοιχια με τα biomechanics στα νούμερα?

  • Της camper έχουν πιο φαρδιά γραμμή.

  • Camper. και τίποτα άλλο . Μέχρι στιγμής που υπάρχουν μόνο δέρμα... Το geox πλέον βγάζουν τεχνοδερμα 10% θα βρεις δέρμα... Η καλύτερη λύση είναι να είσαι μαζί με το παιδί να δοκιμάζεις ..έχω το ίδιο πρόβλημα με το μικρό μου

  • Σίγουρα για παπούτσια πάντα μαζί με το μικρό.. Αλλά δείτε τα teva το κλασικό μοντέλο έχει φαρδιά γραμμή!! (σαν σχέδιο όμως, δεν το προτείνω κάτω τον 4ετων)

  • Καλησπέρα ! Να Αγοράζετε Biomecanics και naturino

    • daskalakib

      θα συμφωνησω εξαιρετικα παπουτσια. Ο μικρος μου ειναι 5 και δε θελει να βαλει αλλα παπουτσια ειναι κορυφαία

  • Mayoral!!!