Smartwatches

Ερωτήσεις στην κατηγορία Smartwatches (113)

Κάνε μια ερώτηση

Ποιο είναι καλύτερο;Το xiaomi poco watch 1 ή το xiaomi redmi watch 2 lite;

4 Απαντήσεις

  • Αγαπητέ έχω xiaomi amazfit. Αν θέλεις sportwatch φύγε μακριά από τέτοια ρολόγια, υπάρχουν άλλες σοβαρές μάρκες όπως suunto, garmin κλπ για τέτοιο σκοπό. Και σ΄ αυτές δεν δίνουν αξιόπιστες μετρήσεις όλα τα μοντέλα τους. Αν θέλεις ένα όμορφο "δήθεν" αθλητικό ρολόι τότε οκ. Έχω κάνει και κριτική παλιότερα για το δικό μου xiaomi. Για ρολόι απλό είναι μια χαρά. Για τίποτα περισσότερο. Έχει πολλές λειτουργίες sportwatch και γι' αυτό το πήρα, αλλά δυστυχώς καμία δεν ήταν σοβαρή και αξιόπιστη. Ο παλμογράφος για τ ανάθεμα, γράφει ότι θέλει. Το GPS για τ' ανάθεμα μου πρόσθετε 500 μέτρα στα 5χλμ. Μα το GPS;;;; Το κινητό μου με την εφαρμογή της adidas δεν χάνει ούτε μέτρο. Και πολλά πολλά άλλα. ΜΗΝ ΠΕΤΑΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ σε φθηνά sportwatches. Θα απογοητευθείτε.

    • thanos.melistas

      Καλησπέρα ποιο ρολοι θα λεγατε οτι εχει τις πιο αξιοπιστες μετρησεις για θερμιδες; ενδιαφερομαι για κωπηλασια στη θαλασσα

    • panos6970

      Οποιοδήποτε της polar

  • Και τα δύο Smartwatch είναι παρόμοια απο λειτουργίες, αδιαβροχοποίηση και διάρκεια μπαταρίας. Η πιο "έντονη" διαφορά είναι η οθόνη AMOLED στο Poco έναντι της TFT στο Redmi.

  • Δεν ξέρω

  • Το redmi watch 2

Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες