Καλησπέρα θα ήθελα να μου προτείνετε καλή σκούπα για να πλένω τα χάλια μου και το εσωτερικό του αυτοκινήτου..αλλά με μακρύ κοντάρι για να μην σκύβω για τα χάλια.. Ευχαριστω πολυ..

3 Απαντήσεις

  • Πολύ καλή είναι και η kirby. Έχει πάνω από 82 χρήσεις και είναι βραβευμένη παγκοσμίως, έχει σύστημα να καθαρίζει το στρώμα από ακαρεα να κάνει βιολογικό πλύσιμο με αφρό ξηρό στα χάλια και πολλά άλλα οτιδήποτε θέλετε ρωτήστε με για πληροφορίες θα χαρώ να σας ενημερώσω

    • tinakgr

      για χειροποιητα περσικα χαλια κανει?

    • dimitris_tsakiris93

      μια χαρα κανει . και τα 1700 που ειχε ειναι ακομα καλυτερα

    • Mar_Ver

      Bissell HydroWave μόνον για πλύσιμο χαλιών με εξάρτημα και για αυτοκίνητο ή Bissell Crosswave Pet Pro για σκούπισμα και σφουγγαρισμα συγχρόνως και για πλύσιμο χαλιών αλλά δεν έχει εξάρτημα για αυτοκίνητο.

  • Bissell HydroWave μόνον για χαλιά και αυτοκίνητο, εγώ έχω αυτήν Bissell Crosswave Pet Pro η οποία όμως δεν έχει εξάρτημα για καθαρισμό αυτοκινήτου αλλά σκουπίζει και σφουγγαρίζει πολύ καλά και πλένει χαλιά. Στα μάλλινα χειροποίητα χαλιά στον ετήσιο καθαρισμό- φρεσκάρισμα χρησιμοποιώ soflan για μάλλινα

  • Για πλύσιμο χαλιών θα βρεις εδώ αλλά θα σου πρότεινα πριν καταλήξεις σε αγορά να διαβάσεις και τις αξιολογήσεις άλλων χρηστών.