Ηλεκτρικά Πατίνια

Ερωτήσεις στην κατηγορία Ηλεκτρικά Πατίνια (55)

Κάνε μια ερώτηση

Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει;; Θέλω ένα αξιόπιστης εταιρείας ηλεκτρικό πατίνι που να είναι το δυνατόν ελαφρύτερο και παράλληλα να μπορεί να αντέξει περισσότερο βάρος! Επίσης με ενδιαφέρει η αυτονομ

9 Απαντήσεις

  • Εγώ που ξέρω που έχω λίγη εμπειρία θα σου πω να πας σε xiaomi από κει μετά εξαρτάται την τσέπη σου και ανταλλακτικά και για όλα xiaomi αν σε βοήθησα πολύ ευχαρίστως

  • Το πιο αξιόπιστο πατίνι στα κιλά και την αυτονομία αυτή τη στιγμή είναι το Ninebot G30, δοκιμασμένο από το 2019 και αντέχει αναβάτες αυτής της κατηγορίας, αρκεί να μην εχεις ανάγκες να ανέβεις ανηφόρες τύπου πάνω από 20% κλίση. Οτιδήποτε είναι με αναρτήσεις και 2 μοτέρ ανεβαίνει σε βάρος άνω των 30 κιλών και έχουν πολύ μεγαλύτερα κόστη συντήρησης. Ως τώρα από το 2019 ως σήμερα με 5000km, το κόστος συντήρησης του G30 ήταν 0 ευρώ. Μπορείς να περιμένεις και το G30 v2 που θα έχει και αναρτήσεις, αλλά θα έχει ανάλογο κόστος.

    • AntonisGad

      Καλησπέρα .. μήπως γνωρίζεις αν αυτό το μοντέλο αξίζει ;; Segway E2 Plus .. είναι στα 300€ η να πάω
      Πχ σε κάποιο xiaomi σε αυτά τα χρήματα ;;

  • Xiaomi h Segway ninebot

  • xiaomi, segway

  • Θελο ένα hoverboard που είναι κάτο από 100ευρο

  • Ninebox G20 ,

  • Ηλεκτρικό Παιδικό Πατίνι με 15km/h Max Ταχύτητα και 12km Αυτονομία σε Μαύρο Χρώμα

  • Hiaomi Kai ninebot

  • Αναλογα ποσο βαρος λες ποσο αυτονομια, ποσα κιλα κτλπ.? Γενικα ελαφρυ και μεγαλη αυτονομια δεν πανε και πολυ μαζι γιατι οσο μεγαλυτερη αυτονομια τοσο πιο πολλες μπαταριες. Πχ τα πιο ελαφρια ξεκινανε απο 12 κιλα περιπου και τα πιο βαρια ειναι 80 κιλα+. Οσο πιο βαρη και τοσο μεγαλυτερη αυτονομια θα εχει. Οσο για το βαρος τα πατινια με αναρτησεις αντεχουν πιο πολλα κιλα παντα. Ελπιζω να σε βοηθησα καπως.

    • Ioannis_KYRITSIS8458

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Είμαι 100 κιλά και ο σάκος άλλα 10. Θέλω το πατίνι να το παίρνω μαζί μου στο τρένο.. Βασικά με ενδιαφέρει να φτάνω μετρό και μετά από τον Σταθμό του ΟΣΕ στο σπίτι, σύνολο 8 χλμ περίπου.. Ελπίζω να αντέχει το βάρος μου το ελαφρύ πατίνι.. Μπορείς να μου προτείνεις αδέσμευτα κάποιο αξιόπιστο, τι να προσέξω και που να απευθυνθώ; Πραγματικά σε ευχαριστώ θερμά!

    • bill_gangsta

      Θα σου προτεινα να παρεις ενα Minimotors Futecher Gun pro ειναι 20,8 κιλα σχετικα ελαφρυ και αντεχει 120 κιλα βαρος. Τα ροδακια του ειναι καπως μικρα 8" και το πισω ειναι solid δλδ χωρις αερα μεσα αλλα ειναι δυνατο με 800 watt μοτερ που δουλευει στα 1760 watt max (το xiaomi ειναι 300 και πιανει 700 max για να καταλαβεις) και εχει καλη μπαταρια 5v, 20,8ah, 1081Wh δηλαδη καλη αυτονομια. Το πουλανε στην αντιπροσωπεια Minimotors-Dualtron που ειναι στο χαλανδρι με ενα google search το βρισκεις ευκολα και κοστιζει 1,120.00€. Πουλανε και ανταλλακτικα και αξεσουαρ εκει οπως και αλλα μοντελα σε αλλες τιμες.

    • bill_gangsta

      Επισης σε παρομοια κιλα σου προτεινο το Vsett 8 ειναι 21 κιλα, ιδια λαστιχα, 600 watt μοτερ, αντεχει 120 κιλα και αυτο αλλα εχει μικροτερη μπαταρια 48volt, 15,6ah kai einai 70 ευρο πιο ακριβο αλλα εχει πολυ καλες αναρτησεις.

Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες