Ηλεκτρικά Πατίνια

Ερωτήσεις στην κατηγορία Ηλεκτρικά Πατίνια (55)

Κάνε μια ερώτηση

Καλημέρα σας θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την ταχύτητα των πατινιών μιας και είμαι καινούργιος σε αυτή την κατηγορία.25km/h για 12.8 χιλιόμετρα είναι ιδανική ή θα την βαρεθώ γρήγορα?Αξίζου τα 40km/h?

Μπορείτε να μου προτείνετε εσείς ένα ηλεκτρικό πατίνι που να αξίζει η αγορά του?

2 Απαντήσεις

  • Με λιγα λογια ναι. Και κανονικα εκει κοντα θα επρεπε να ηταν το οριο και οχι 25 μονο για τον απλο λογο οτι δεν εχουμε σχεδον πουθενα ποδηλατοδρομους να πας ανετα με 25 και πρεπει να πηγαινουμε στον πλαι του δρομου αλλα τα 25 ειναι λιγα εκει και για διαφορους λογους. Με ποσα χρηματα ψαχνεις περιπου? Μερικες καλες μαρκες ειναι: minimotors, zero, vsett, kaboo, segway.

    • Aris6587

      Τα περισσότερα πατίνια μέχρι 600 ευρώ έχουν ταχύτητα μέχρι 25km, οπότε από 600€ και πάνω. 2 πατίνια που έχω στο μυαλό μου για αγορά κάποια στιγμή είναι MaxWheel T4 και Minimotors Speedway Super Mini 4 Prο. Υπάρχει κάποιο που να πηγαίνει μέχρι 40km σε μικρότερη τιμή;

    • bill_gangsta

      Οχι δεν νομιζω να υπαρχουν πιο φτηνα απο αυτα που ειπες και να υπαρχουν δεν στα προτεινο. Απο τις 2 μαρκες παντος θα διαλεγα το minimotors σιγουρα!

  • Φίλε λυπάμαι που στο λέω αλλά αυτονομία 12,8 χλμ είναι χάλια.

Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες