Ηλεκτρικά Πατίνια

Ερωτήσεις στην κατηγορία Ηλεκτρικά Πατίνια (55)

Κάνε μια ερώτηση

Καλησπέρα σε όλους,οποιος μπορεί ας βοηθήσει...για την εργασία μου ,απόσταση 7χλμ περίπου και άλλα 7χλμ στον γυρισμό αξίζει κάποιο πατίνι τύπου xiaomi ή δεν αξίζει καθόλου?

1 Απάντηση

  • Αμα παρεις το pro θα εισαι οκ πιστευω. Υπαρχουν και καλυτερα προφανος...

    • JB4_johnyb4

      Καλημέρα και σε ευχαριστώ πολύ....εγώ ψάχνω περίπου στην τιμή των 400€ και λιγοτερο οπότε αυτό πιστεύω είναι οκευ...απλά δε ξέρω αν θα καλύψει καλά τέτοιες αποστάσεις καθημερινά (7+7χλμ σίγουρα )...αν υπάρχει κάποιο καλό πατίνι σε τέτοια τιμή πες μου

    • bill_gangsta

      Xiaomi Mi Pro 2 Ηλεκτρικό Πατίνι με 25km/h Max Ταχύτητα και 45km Αυτονομία σε Μαύρο Χρώμα Οριακα σου προτεινο αυτο. Επισης σου προτεινο να μην παρεις με λιγοτερο χρηματα λογο μικρης αυτονομιας. Οι μπαταριες με τον χρονο χαλανε- χανουν την αυτονομια τους....

    • JB4_johnyb4

      Ωραία....απλά το θέμα είναι επειδή είναι για καθημερινή χρήση ,να μην κρατήσει ξερωγω μόνο για 3-4 μήνες ...να το έχω για πολύ καιρό ιδανικά θέλω ...το xiaomi mi pro 4 καλό?νομίζω είναι παρόμοια τιμή με αυτό που μου έστειλες τώρα

    • bill_gangsta

      Εγω εχω το πρωτο pro εδω και 5 χρονια και δουλευει ακομα! Και το 4 μια χαρα θα ειναι πιστευω. Αμα θες κατι λιγο καλυτερο σου προτεινο και το Minimotors TOGO με την μικρη μπαταρια ειναι στα 650 και με την μεγαλη στα 840 αλλα πανε πιο γρηγορα, εχουν αναρτησεις κτλπ.

    • JB4_johnyb4

      Έλεγα για xiaomi που είναι μεγάλη εταιρία και ξέρουμε ότι δεν πουλάει βλακείες...και συνδέεται με μπλουτουθ κλπ...απλά το θέμα είναι ότι θα τρώει σίγουρα 14χλμ την μέρα για τα πήγαινε-ελα μου...αν υπάρχει στην τιμή των 500€ εκεί πάνω κάτω ή και φθηνότερο πες μου εσύ που ξέρεις γιατί δε ξέρω τίποτα εγώ από αυτά😂😂

    • JB4_johnyb4

      Εντωμεταξυ νομίζω κατέληξα στο xiaomi pro 4 ....απλά στο Σκρουτζ εκεί στα χρώματα το ένα μου το δείχνει εκατό ευρώ φθηνότερα ...δε ξέρω γιατί ...πάντως νομίζω αξίζει τα χρήματα του αυτό ...γενικά ή στο 2 ή στο 4 έλεγα να πάω απλά νομίζω το 4 είναι καλύτερο ...τι γνώμη έχεις?

    • bill_gangsta

      Το 4 φαινεται καλυτερο απο το 2 ειναι πιο καινουργιο μοντελο.

    • JB4_johnyb4

      Ναι κ γω αυτό πιστεύω...και κάτι τελευταίο για να μην σε ζαλίζω άλλο😂...αν θες να το δεις και εσύ,στο 4 εκεί στα χρώματα,μου βγάζει δύο "μοντέλα" που έχουν διαφορά 100€ ενώ υποτίθεται είναι το ίδιο...ποιο είναι το πιο καινούργιο να αγοράσω αυτό?

    • JB4_johnyb4

      Νομίζω ότι το ένα είναι δεύτερης γενιάς πιο καλό λογικά ..είναι στις φωτό αυτό που εκεί που στο τιμόνι στις άκρες έχει κάτι σαν κουμπάκια (νομίζω έλεγαν ότι έβαλαν φλας) οπότε αυτό θα παρω

    • Steve5560

      το gen 2 επειδη ειναι πιο καινουργιο θα ειναι πιο δυσκολο να βρεις ανταλλακτικα αν χαλασει

    • bill_gangsta

      Σωστος ο φιλος Steve.

Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες