Ο προπονητής μου λέει να πάρουμε κυρίως παπουτσια με σχάρα αλλά δεν τον πειράζουν οι τάπες. Και βρήκα πρόσφατα κάτι τέλεια παπουτσια με τάπες να τα πάρω;

Να πάρω με σχάρα ή τα ωραία με τις τάπες;

16 Απαντήσεις

  • Καλύτερα ξιπολητος

  • Η ταπες η ξυπολιτος💀

  • Αν ειναι για πλαστικο χορτο σιγουρα σχαρα .Αν παιζετε σε γκαζον με ταπες

  • Άμα παίζεις σε πλαστικό γήπεδο είναι καλύτερο να προτιμήσεις παπούτσια ειδικά για πλαστικό γήπεδο (τάπες με τρυπούλες από κάτω) ή αλλιώς σχάρες. Οι τάπες είναι Οκευ απλά έχεις καλύτερη ανταπόκριση από τα αλλα δυο παπούτσια και επίσης άμα το γήπεδο είναι κακής ποιότητας υπάρχει αυξημένος κίνδυνος για τραυματισμούς όπως γόνατο. Οποτε για εμένα μην πράξεις με το σκεπτικό τι είναι ωραίο αλλά με το τι θα σε βοηθήσει παραπάνω 🙂

  • Καλησπέρα αρχικά να πω πως εξαρτάται, Εάν παίζεται σε γήπεδο με τεχνητό γρασίδι τότε η προτιμότερη επιλογή είναι τα παπούτσια με σχάρα. Εάν όμως θέλετε να πάρετε παπούτσια με τάπες δεν θα υπάρχει πρόβλημα απλά η σχάρα είναι καλύτερη για το τεχνητό γρασίδι. (Εάν θέλεις να πάρεις αυτά τα παπούτσια με τάπες δηλαδή αγόρασε τα δεν θα έχεις πρόβλημα)

  • Με τίποτα!

  • Kata thn apopsh m n

  • Koιτα ανάλογα την περιοχή που είσαι αν τα περισσότερα γήπεδα είναι πλαστικά καλύτερα να πάρεις σχάρα καθώς δεν θα κουράζονται πολύ τα πόδια σου και θα έχεις λιγότερους τραυματισμούς. Αν στην περιοχή που είσαι έχει περισσότερα γήπεδα με φυσικό τάπητα καλύτερα να πάρεις με τάπες γιατί γλυστράει η σχάρα και δεν θα μπορεις να αποδίδεις το ίδιο.

  • Οχι

  • Ama exete kalo plastiko gipedo pare tapes allios kaliteraa na dokimasis tin tapa

  • Πώς λέγεται το ποδοσφαιρικό παπούτσι που βρήκες

  • δεν μπορο να βρω παπουτσια με ολα τα νουμερα.Τι να κανω?

  • Ναι

  • να ακουσεισ τον προπονητη σου και να παρεισ οτι λεει αυτοσ

  • ποιον δεν πειράζουν, τον αθλητή ή τον προπονητή?

  • Σε καουτσούκ σίγουρα σχάρα για καλύτερη ισορροπία λόγο το ότι γλιστράει αρκετά και η μικρή επιφάνεια που έχουν οι ταπες δεν βοηθάει. Τώρα σε κανονικό γήπεδο με χόρτο κατά την γνώμη μου οι τάπες είναι η καλύτερη λύση

Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες