Οθόνες Κινητών

Ερωτήσεις στην κατηγορία Οθόνες Κινητών (11)

Κάνε μια ερώτηση

μου εσπασε η οθονη και θα ηθελα να ξερω εαν μπορω να την αλαξω μονος μου? Τι θα πρέπει να προσέξω?

3 Απαντήσεις

  • Τίποτα να πας σε κάποιον που ξερει ΓιΤι στο τέλος για να γλιτώσεις 20 € θα την πληρώσεις Διπλα

  • Ανάλογα για ποιο τηλεφωνό μιλάς

  • Είναι αδύνατο για αυτό το τηλέφωνο να αντικαταστήσει την οθόνη από μόνο του, εκτός εάν αντικατασταθεί ολόκληρη η μονάδα οθόνης. Αν αντικατασταθεί μόνο το γυαλί της οθόνης, εκτιμώ ότι δεν υπάρχει κατάστημα στην Ελλάδα που να μπορεί να αντικαταστήσει το τηλέφωνο και υπάρχει μόνο ένα κατάστημα στο Μιλάνο της Ιταλίας, όπου μπορεί να αντικατασταθεί το τηλέφωνο.

    • Kannhh_Smb

      Yes, you can replace it yourself. You have a YouTube video explaining this.

    • hey25

      Φίλε ο αδερφός μου που είναι 20 χρονών ασχολείται πολύ με κινητά και αλλαγές οθονών και μπαταριών και τις αλλάζει μόνος του, ούτε Ιταλίες ούτε τίποτα😂

    • Anastasios kotsopoulos

      Αλλαγή με αλλαγή είναι η μέρα με τη νύχτα. Άλλο να αλλάξεις και να είναι γεμάτο κουσούρια και να υπολειτουργεί και άλλο να κανεις σωστή δουλειά και να έχεις και την μεταπώληση που αρμόζει στη. Συσκευή. Αυτή είναι η γνώμη μ

Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες