Κινητά Τηλέφωνα

Ερωτήσεις στην κατηγορία Κινητά Τηλέφωνα (448)

Κάνε μια ερώτηση

κινητο στα 300 με σουπερ καμερα...XIAOMI και ποιο η κατι αλλο /?

κινητο στα 300 ταβανι με σουπερ καμερα...XIAOMI και ποιο η κατι αλλο /?
11 pro ? 10 pro ? η καποιο POCO

16 Απαντήσεις

  • Αν η κάμερα είναι το ζητούμενο, τότε στα χρήματα αυτά μπορείς να πάρεις το Samsung Galaxy Α52s και το Huawei Nova 9. To δευτερο αξίζει 100% τα χρήματά του, κορυφαία κάμερα, ακόμα και για πολύ πιο ακριβά κινητά, αλλά δεν έχει προεγκατεστημένες τις εφαρμογές Google. Τα Xiaomi δεν φημίζονται για τις καλύτερες κάμερες. Είναι πολύ καλά για τα χρήματά τους, αλλά οι κάμερες δεν είναι το δυνατό τους σημείο.

  • Στα 300 ευρώ καλό Smartphone πηγαίνεις σε Xiaomi.Σε αυτή την κατηγορία συσκευές της προκοπής κυκλοφορούν μόνο η Motorola και η Xiaomi.Ούτε Samsung ούτε Realme ούτε τίποτα.Στο δηλώνω εγώ με ανεξίτηλη σφραγίδα.

  • Με 50 ευρω παραπανω δηλαδη στα 353 πας σε Google Pixel 6A με φανταστικες καμερες ισαξιες των I-phone

  • Redmi Note 11 Pro+ θα έλεγα εγ και επίσης οποσδήποτε να περιμένεις Black Friday μήπως και σου κάτσει τυχερή.

  • xiaomi redmi note 11 pro 5g παρε

  • Περίμενε να πέσει το pixel 6a στα 330 κ πάρτο το. Θα με θυμηθείς..

  • Realme 9 pro plus

  • Μπορείς να πάρεις ένα με καλύτερο budget στα 240€ σου προτείνω η το xiaomi 11 pro 64gb
    Η Το Xiaomi 11 124gm και 6 ram

  • 11 pro πολύ καλύτερη κάμερα το poco χαλάει πολύ και στο zoom και στις σκοτεινές φωτογραφίες παρόλο που έχουν σχεδόν ίδια κάμερα το poco θα σας έλεγα να πάρετε άμα ήταν για ποιο καλή εμπειρία παιχνιδιού

  • Samsung Galaxy A32 4G

  • Redmi Note 12 Pro

  • realme

  • Σου προτείνω το xiaomi redmi 12c

  • με super kamera φιλε μου ειναι huawei nova 9 τελεια και παυλα

  • 11T

  • OnePlus Nord 2T. Μπορεί να ξεφύγεις κάνα 20ευρο, αλλά είναι ένα από τα 2 μοναδικά κινητά στην κατηγορία τιμής με οπτικό σταθεροποιητή στην κάμερα. Το 2ο είναι το Samsung A72, A73, δεν θυμάμαι για να είμαι ειλικρινής. Αλλά αν συγκρίνεις τα 2 μεταξύ τους, το Samsung βγαίνει ελλιποβαρές.

Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες