Κινητά Τηλέφωνα

Ερωτήσεις στην κατηγορία Κινητά Τηλέφωνα (448)

Κάνε μια ερώτηση

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο κινητό της Apple με λίγα χρήματα ;

95 Απαντήσεις

  • Apple και λίγα χρήματα δεν μπαίνουν στην ίδια πρόταση.

    • Vas1lakhs_Alxv

      Apple iPhone 7 100 με 150€ μεταχειρισμενο βρισκεις

    • vagman_reviews

      iPhone 7 που δεν δέχεται ενημερώσεις απο τις 22 Σεπτεμβρίου 2022. Δεν αξίζει..

    • Eleni_Ploumpi5096

      @vagman_reviews Στο μοντέλο που ανέφερε κόλλησες εσύ; Υπάρχει και το iphone 8 plus με λιγότερα από 250€ μεταχειρισμένο, και το 11 με 350€...

    • Stavros DrD

      Εντωμεταξύ το iPhone 7 με 100€ είναι πολύ ποιο γρήγορο και με καλύτερη κάμερα απ ότι αντροιντ υπάρχει στα 150€ για να μην πω και παραπάνω… 🤣🤣🤣

    • qx54942

      Όχι δα φιλαράκι.
      Προφανώς το έχεις μόνο on off το Huawei.

    • GKri

      Παίζει κάπου στα 200 ευρώ refurbished iphone se του 2020

    • TEO_2016

      @qx54942 οχι δα φιλαράκι οχι μονο δεν είναι σε χρηση αλλα και το τηλέφωνο τώρα το χρησιμοποιεί ο μικρός αδερφός μου! Μην ανησυχείτε εσείς οι κραχτες και κλάψες της Apple δεν έχουμε ολοι μπακατελες τηλέφωνα! Προφανώς απλά είσαι σαν τους κλασσικούς ακόλουθους-οπαδους της Apple, όποτε κάτι που κοστίζει 10x φορές λιγότερα σας πατάει τα "διαμάντια" που συνεχίζετε να βγάζετε και τρια χρόνια αργότερα κάνετε τον άπιστο Θωμά! Καλή σου μέρα 🤣

    • CHRIS151

      @TEO_2016 φιλε μου πριν ακυρωσεις το iphone 7 και τις αντοχες του ψαξε το καλυτερα. Το πιο σκυλι iphone με διαφορά, το εχω απο το 2016 οταν εκανε release μεχρι σημερα και δουλευει αψογα, με μικρη εξαιρεση την μπαταρια που εχει προφανως φθορα( !!! δεν εχει αλλαχθει καθολου τοσα χρονια!!!). Γενικα, τα iphone βγαζουν πολλα περισσοτερα χρονια ζωης απο τα android. Τωρα αν το P9 ειναι και αυτο σκυλι τοσα χρονια, μπραβο του. Στατιστικες αποκλισεις παντα υπαρχουν στην ζωη.

    • vagman_reviews

      Εγώ κράζω την Apple και είμαι κάτοχος iPhone 13 εδώ και 3 μήνες εντομεταξύ. Αν δεν στο κάνουν δώρο/δεν το πάρεις με κάποια γερή έκπτωση 20-30% ή έστω να ασχολείσαι επαγγελματικά με Social Media δεν συμφέρουν.

      Μου χάλασε Xiaomi Mi 11 Lite για δεύτερη συνεχόμενη φορά σε ένα χρόνο, έκανα καταγγελεία γιατί δεν μου έδιναν τα χρήματα μου πίσω και πήγα σε αυτό. Δεν θα είχα πάει σε 900 ευρώ κινητό αν δεν είχα επιστροφή προφανώς για ΚΑΝΕΝΑ λόγο.

      Επίσης για τον φίλο παραπάνω @CHRIS151 βρήκα κα άρθρο να ανοίξουν λίγο τα μάτια του καθώς μάλλον δεν γνωρίζει: https://www.theguardian.com/technology/2022/jun/16/claim-for-750m-against-apple-launched-alleging-battery-throttling#:~:text=Apple%20acknowledged%20the%20throttling%20almost,the%20performance%20of%20a%20battery.

    • vagman_reviews

      @Eleni_Ploumpi5096 iPhone 8 plus μεταχειρισμένο ? με τι ποσοστό υγεία μπαταρίας...60% ?? Δεν συμφέρει τόσο παλιά συσκευή.

    • Manoskr

      Ξέρω και ένα με τον Τοτό. Αχαχα iphone με λίγα χρήματα ,με έκανες και χαμογέλασα να σε καλά. Πάρε Poco καλύτερα. Γενικά android που είναι σαφώς καλύτερα

    • vagman_reviews

      @Manoskr POCO X5 όπου είναι 200 ευρώ κινητό και από την πρώτη ημέρα κολλάει και κάνει restart μόνο του εννοείς ? Χίλιες φορές να δώσει τα διπλά και να πάρει ένα μεταχειρισμένο iPhone σε καλή κατάσταση ή έστω Samsung 300+ ευρώ. Πεταμένα χρήματα κυριολεκτικά τα low budget της Xiaomi/POCO.

  • Τα "λίγα" και τα "πολλά" είναι σχετικά για τον καθένα. Πόσα συγκεκριμένα;

    • Stavros DrD

      iPhone 13 στα 800€ ξεκάθαρα… Στο 500ρικο iPhone SE 5g ξεκάθαρα επίσης… Οτιδήποτε ποιο παλιό από iPhone 12 δεν το κοιτάς καν σε αυτά τα λεφτά… Μην ασχοληθείς καν με μεταχειρισμένα/ανακατασκευασμένα επίσης… Να πάρεις τώρα iPhone 11 και να το νιώθεις να σέρνεται ακόμα και στο YouTube δεν το προτείνω καν…

    • kpassas

      εγω πάντως ειχα ανακατασκευασμενο iphone se το πρωτο μοντελο και μετα απο 7 χρονια που του ειχα αλλαξει μονο μια μπαταρια το εδωσα στην ανιψια μου που το εχει ενα χρονο και δουλευει ακομη 8+ χρονια

    • Eleni_Ploumpi5110

      @Stavros DrD Το iPhone 11 είναι πολύ καλό κινητό και γενικα είναι από τα καλά iPhone! Καινούριο κοστίζει 500€ και μεταχειρισμένο το βρίσκεις άνετα 350€ και σε άριστη κατάσταση. Εγώ το είχα το 11 δυο χρόνια και τώρα πήρα το 14.

    • Stavros DrD

      Το 11;;; Χίλιες φορές 12 μίνι 128 γκιγκα που το βρίσκεις 350€ από εξωτερικό…
      Τα 14 πολύ καλή επιλογή!!! Και εγώ πριν 1 μήνα πήγα στο 14 προ!!!

    • leosgr_

      Nai me to power bank sto kinito olli mera episis to 12 den aksizei metaxirismeno

  • Ανάλογα πόσα χρήματα διαθέτεις, το απλό iPhone 11 είναι πολύ καλή επιλογή (Apple iPhone 11 (4GB/64GB) Black). Τίμιο είναι και το XR (Apple iPhone XR (3GB/64GB) Product Red). Θα έλεγα μακριά από iPhone SE, είναι ξεπερασμένο σε όλα του και δεν αξίζει να γλιτώσεις λίγα χρήματα για να πας σε εκείνο. Τα παραπάνω είναι πολύ ανώτερά του σχεδόν σε κάθε τομέα, από κάμερες μέχρι μπαταρία. Μπορείς να δεις και εδώ στην κατηγορία των μεταχειρισμένων Refurbished: https://www.skroutz.gr/c/5067/refurbished-kinhta-thlefwna/m/356/Apple.html

    • Stavros DrD

      Προσωπικά χίλιες φορές iPhone SE 5g παρά iPhone 11… το xr δεν το αναφέρω καν πεταμένα λεφτά…

    • Kostas_Tzerahou

      iPhone SE δεν ακουμπας , η μπαταρια του ειναι ανεκδοτο , το 11 ακομα και σημερα ειναι τερατακι και υπερτερει σε ολα σε σχεση με το SE εκτος απο επεξεργαστη που σε καθημερινη χρηση δεν παρατηρεις καμια διαφορα.

    • Stavros DrD

      Η διαφορα ακόμα και στο YouTube μετά από πολλά βίντεο είναι τεράστια!!! Δεν θα σχολιάσω καν gaming και επεξεργασία βίντεο και τέτοια… Μέρα με την νύχτα. Όσο για την μπαταρια αν βρεις iPhone 11 με πάνω από 95% υγεία ΜΑΜΑ μπαταριας τότε ναι κρατάει μερικά λεπτά περισσότερο… Διαφορετικά όχι απλά κρατάει το ίδιο, αλλά πολύ περισσότερο από ένα iPhone 11.

  • Η ερώτηση σου ειναι ασυμβατη!
    Κινητό Apple και λίγα χρήματα ΔΕΝ υπάρχει....
    Είναι σαν να θέλεις να πάρεις φτηνή Ferrari 😊
    Πληρώνεις καθαρά το όνομα και όχι απαραίτητα την "ανώτερη" ποιότητα...

    Ή τα σκας... Ή πας σε android... Που είναι και πιο ευέλικτα.... Δεν είναι κλειδωμένα βρίσκεις ο, τι εφαρμογή θέλεις κυριολεκτικά! Και free....

    Μία φορά την πάτησα και εγώ και πήγα με το "ρέμα" και πήρα ipad 8...την επόμενη μέρα έψαχνα τρόπο να κατεβάσω side load εφαρμογές... Για να κάνω πράγματα που σε ένα android είναι απλά αυτονόητα!

    • basketballvaggelis

      Υπάρχει iphone με λίγα χρήματα, απλά ποτέ δεν θα είναι όσο ''αξιοπρεπή'' όσο τα android σε ίδιες τιμές

    • Stavros DrD

      iPhone 7 στα 100€… Βρες μου εσυ αντροιντ με καλύτερη κάμερα και ποιο γρήγορο ακόμα και στα 150€…

    • TEO_2016

      Το πιο φθηνό iPhone 7 που έχει ακομα και το Skroutz ειναι στα 370€ Εσυ τα 100 που τα βλέπεις που λες για καλύτερες κάμερες και πιο γρήγορα! Θες να πούμε κοντά στην πραγματική του τιμή τη υπάρχει καλύτερο;;

      1.Poco X4 GT 289€
      2.Xiaomi Redmi Note 11T Pro 296€
      3.realme GT Neo 2T 268€

      Και άμα θες και με under 150 που ως δια μαγείας εσείς οι τρελαμενοι "γνωστες" της apple δεν βρίσκετε καν

      4.Poco M5 135€
      5.Redmi Note 7 Pro 144€
      6.Hotwav W10 Pro 145€
      7.UMIDIGI A13 Pro 139€

      Αλλα έχετε τηλέφωνα που βγήκαν το 2016(βλεπε το εκθεμα μουσείου σε λίγο iPhone7 ή ακομα χειρότερα το iPhone 5-6 που έχουν τκ θράσος να τα πουλάνε 200+ € όταν είναι πάνω απο 7 χρόνια σε κυκλοφορία και έχουν γίνει για του πεταμου αν όχι ξεπερασμένα) και υπάρχουν ναυαρχίδες που κανουν 200€-350€ πάλι κάτω απο αυτα και πατάνε μεχρι και το 11, 12 αν οχι και το 13!

      🤣🤣 Poco F5 5G 8GB/256GB σε προσφορά καπου στα 398€ και εσυ μ λες για τηλέφωνα του 2016 με 370 που δεν το πιάνουν ούτε οταν φορτώνω 8 εφαρμογές ταυτόχρονα!!

      https://www.smartprix.com/mobiles/poco_x5_gt_vs_apple_iphone_14_pro_max-cpd1l5e7f1jh_pd1iz0lqvod.php
      Δες πώς με ενα απλο παράδειγμα φαίνεται η σύγκριση με την "φιρμα" apple και τα "κατώτερα" android Χαιρετισμούς 🤣🤣

    • Stavros DrD

      Ολα αυτα τα ξεφτιλιζει ενα iphone se 2022...

    • Stavros DrD

      Συγκεκριμενα εννοω οτι καλυτερα να παρεις ενα μεταχειρισμενο iphone 7 απο το 2016 παρα οποιαδηποτε android συσκευη καινουργια στα 100-150€. Επισης, το αστειο της υποθεσης ειναι οτι οριακα το iphone 7 θα βγαζει χειροτερο βιντεο απο τα καλυτερα που μου εστειλες.. αχαχαχα
      Επισης οι τιμες που εχεις γραψει παραπανω δεν αντιστοιχουν στην πραγματικοτητα απ οτι βλεπω στο skroutz!!!
      Πατανε 11,12,13!!! χαχαχαχχαχαχαχααχαχααχααχχαχα ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ! Φερε οποιοδηποτε αντροιντ θες και βαλτα διπλα σε ενα iphone se 2022 των 420€ να επεξεργαστουνε 4κ βιντεο!!!

    • Rayan_kareem

      Να μην ξεχασουμε πως η καλυτερη εταιρια καμερων κινητων ειναι η samsung.

  • Η ερώτηση είναι μια χαρά, όπως και όλες οι ερωτήσεις άλλωστε, καθώς δεν υπάρχουν χαζές ερωτήσεις. Κατά τη γνώμη μου, τον Οκτώβριο του 2022, η πιο οικονομική λύση iphone είναι το 11. Θα σε βγάλει για 4 ακόμα χρόνια. Στα 500€ που κοστίζει πρακτικά σημαίνει ότι θα σπαταλάς 100€ τον χρόνο με την υπόθεση ότι το 2026 θα είσαι σε θέση να το πουλήσεις για 100€ που είναι λογικό αν δεις τις τιμες των iphone 7ετίας σήμερα.

  • Το απλό το 11 για iPhone είναι μία value for money πρόταση αλλά να σου πω κάτι όποια ναυαρχίδα Android να πάρεις τα 8 κατοστάρικα τα θες Οπότε βάλε άλλα 60 και πάρε το 13 το απλό αυτό τον τρόπο είσαι και μέσα στα πράγματα για τουλάχιστον 4 χρόνια και μιλάμε για premium καταστάσεις έτσι τέλος το παίρνεις μία φορά και ξένοιασες ,Εγώ είμαι αυτής της άποψης να τα χώσεις μία φορά και μετά τέρμα😏

    • vagman_reviews

      Τα 8 εκατοσταρικα τα θες ?! Εχεις κοιταξει τι τιμες παιζουν τα καινουργια Xiaomi flagships ? χαχα...https://www.skroutz.gr/s/35137612/Xiaomi-12-5G-Dual-SIM-8GB-256GB-%CE%93%CE%BA%CF%81%CE%B9.html

    • varmatolou338

      Ειδικά για Xiaomi μην μου λες γιατί ξέρω πολύ καλά Πόσο έχουνε και σε όμιλους και εδώ στο Skroutz Απλώς του έδειξα μία value for money πρόταση και το 11άρι είναι μία από αυτές φυσικά δεν είμαι φαν του iPhone αλλά αυτή τη στιγμή συμφέρει για κάποιον που θέλει να πάρει

    • vagman_reviews

      Bλέπω έκανες αξιολόγηση του Χiaomi 12 αλλά έρχονται σε αντίθεση με αυτά που αναφέρεις στο σχόλιο σου εδώ. Τελικά για ναυαρχίδα χρειάζεται κανείς 500 ή 800 γιατί προσωπικά μπερδεύτηκα..

    • varmatolou338

      Λοιπόν πάμε το xiaomi το 12 το πήρα για μένα γιατί εγώ δεν είμαι φαν του iphone το iphone όμως το 11 το πήρα στην κόρη μου το πήρα το 11άρι 500 ευρώ όποιος θέλει να δώσει αυτά τα λεφτά για iPhone μπορεί να το δώσει γιατί είναι μία value for money προταση.Το xiaomi το 12 256 έχει στους ομίλους εννιά κατοστάρικα εγώ το πήρα 499 και είχα και επιστροφή 75 ευρώ λόγω black friday (να σου πω την αλήθεια περίμενα το black friday για να δω που θα παίξει ) η τιμή αυτή είναι καθαρά για black friday.Τελος πιστεύω ότι αν θες και μπορείς να πάρεις αυτό που θες καλό είναι να το πάρεις γιατί αν παρεις μία εναλλακτική και τελικά δεν σου βγει θα κάνεις πισωγύρισμα και θα δώσεις παραπάνω χρήματα .Η ναυαρχίδα τελικά για να σου απαντήσω για το τελικό σου ερώτημα έχει 800 ευρώ διότι δεν έχει πιο φθηνά αν τη βρεις όμως προσφορά (βλέπε black)μπορείς να την πάρεις χωρίς να σκάσεις τα 800 και εμένα πολύ απλά μου βγήκε😉😉😉

    • Stavros DrD

      Πέταξες 500€ για ξιαομι… Χίλιες φορές να δώσω τα διπλάσια σε κινητό που θα κρατήσω τουλάχιστον 5ετια, δεν θα σέρνεται από την πρώτη μέρα λόγο bugs και δεν θα ψάχνω να βρω πως κλείνουν οι διαφημίσεις…

    • varmatolou338

      Φιλαράκο το προηγούμενο μου κινητό ήταν το μί6 χωρίς να έχω κανένα πρόβλημα όπως βλέπεις στο πιο πάνω σχόλιο το άλλαξα το κινητό μου λόγω κάμερας αν ανατρέξεις λίγο το μί 6 χαρακτηριστικά θα δεις ότι έχει πάνω τον 835 snap ΚΙΝΗΤΌ ΠΕΝΤΑΕΤΊΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΏ τι πρόβλημα να έχεις ,κατά δεύτερον σου λέει κάτι η λέξη επιλογές και γούστα (προφανώς αυτά που λες ίσχυαν σε κινητά 100 150 ευρώ η σε αυτά που ερχόντουσαν κατευθείαν από Κίνα τα πρώτα χρονιά εδώ μιλάμε για κινητά 300 ευρώ και για ναυαρχίδες) και κατά τρίτον θα σου πω δυο-τρία πραγματάκια ,χρησιμοποιώ xiaomi τουλάχιστον 5 χρόνια και έχω προσωπική άποψη έχω 5 Κιν της ίδιας εταιρίας στην οικογένεια μεσαίας κατηγορίας και ναυαρχίδα και δεν χρειάζομαι κάποιον να μου πει αυτό που ζω και ουδεμία σχέση έχει με πραγματικότητα .και τέλος surprise διαφημίσεις δεν έχει γιατί είναι official android κινητό και bags σε αυτό δεν υπάρχουν και στο προηγούμενο κινητό μου ήταν ελάχιστα έως ανύπαρκτα έτσι ώστε να με ενοχλήσει τα πέντε χρόνια καλής λειτουργίας κινητού
      Υγ: πριν από μι6 είχα samsung s6 edge σε διαβεβαιώ ότι στα τρία χρόνια άρχισαν τα λαγκαρισματα και τα προβλήματα οπότε ποτέ ξανά samsung για apple ούτε που το συζητώ όπως λέω και πιο πάνω το πήρα στην κόρη μου και είδα πέντε πράγματα.
      Υγ2 εάν ποτέ βρεθεί στα χέρια σου είτε από φίλο είτε πας και αγοράσεις κάτι άλλο πέρνα από τα stand και σκάλισε το λίγο πίστεψέ με θα σε εκπλήξει ευχάριστα😏😏😏

    • Stavros DrD

      Εχω μεχρι και σημερα mi6 και sony xz1. Το mi6 αν δεν το σκαλιζα οπως ακριβως γραφεις θα σερνοταν απο τον πρωτο χρονο. Για τα samsung και γω μαζι σου.
      Για xiaomi τωρα τα καινουργια... Mi11t pro και διπλα σε huawei p40 lite 5g ειναι ΑΡΓΟ!!!! Να αναφερω πως πλεον δεν τα σκαλιζω γιατι πολυ απλα βαριεμαι αλλα ακομα και στο xiaomi 12 δεν τρεχει τιποτα οπως θα επρεπε να τρεχει!!! Τα μπαγκς αντι να μειωνονται αυξανονται με καθε απντειτ!!! Μονο η ζιαομι θα μπορουσε να το πετυχει αυτο!!! Οποτε αφου κατεστρεψαν και την χαβαη (huawei) που οντως αξιζε, η μια και μοναδικη εναλακτικη ηταν να δοκιμασω τα αιφον. Το εκανα και απλα ειμαι εδω και 2 χρονια αιφονακιας...

    • varmatolou338

      Φίλε μου καταρχήν καλά Χριστούγεννα και καλές γιορτές να έχεις με υγεία , εγώ δεν είπα κάτι ότι ταιριάζει στον καθένα εμένα ταίριαξε αυτό εσένα σου ταιριάζει το iPhone δεν θα σε κατακρίνω που πήρες iPhone απλώς εγώ δεν μπορώ να πάρω iPhone γιατί διάφορα πράγματα που θέλω να κάνω το iPhone θα κάνει δυσκολότερα δεν χρειάζεται να αναλύσω ,για το μι6 εμένα μου πήγαινε ρε φίλε μπάλα τι να σου πω ο καθένας καλό είναι να παίρνει αυτό που μπορεί να δουλέψει πιο άνετα και πιο ευχάριστα είμαστε ιδιώτες οι οποίοι αγοράζουν διάφορα πράγματα και το καλό είναι να παίρνουμε αυτά που μας αρέσουν και μας κάνουν εν κατακλείδι τα παραπάνω τα προβλήματα που λες εγώ δεν τα έχω αντιμετωπίσει και δόξα τω θεώ το χιαομι 12 πάει η μπάλα (πιθανόν επειδή δεν το έχει στο xiaomi 12 ικαζεις ή από αυτά που διαβάζεις ότι έχει πρόβλημα εγώ ρε φίλε το κινητό το έχω)και αν θα το ξαναβγαζε τέτοια τιμή πάλι αυτό θα έπαιρνα φαντάσου ότι επειδή ήθελα να πάρω το redmi note 11 της γυναίκας μου έχει 320 ευρώ όταν πήρα το 12άρι 495 .για το μι6 φαντάσου ότι το πούλησα μετά από πέντε χρόνια και το παιδί μου έχει αναφέρει ότι πάει τρένο το κινητό 🤷🤷🤷 επίσης όλο αυτό αρχίσε από ένα σχολίο που έλεγε για φτηνό iPhone και εγώ του πρότεινα το iphone το 11 είναι μία value for money πρόταση αλλά εάν έχει ο άλλος τη δυνατότητα και μπορεί να πάρει το καινούργιο καλό θα είναι να το πάρει απλώς πρέπει να δώσει 1.500 τα οποία εγώ δεν τα δίνω και έχει γίνει τόσος ντόρος 🤷🤷

    • Stavros DrD

      Φίλε μου έχω ακόμα το ζιαομι 12!!! Είναι ακόμα αργο δίπλα σε s22, αν δεν κάνω κάθε βδομάδα ρισταρτ ούτε 2 εφαρμογές δεν κρατάει στην ραμ (8gb)!!! Δεν ικαζω και δεν φαντάζομαι τίποτα!!! Η κάμερα πολύ χειρότερη δίπλα στο s22, μη αδιάβροχο, οι ειδοποιήσεις από τα μέσα δικτυωσης έρχονται όποτε θέλουν ή ποτέ… Ούτε η αυτόματη φωτεινότητα δεν λειτουργεί σωστά!!! Πέταξα 500€ ενώ με αλλά 50-80 έπαιρνα s22!!! Βλέπεις δεν το σύγκρινα καν με iPhone μοντέλο… Το θεωρώ εντελώς άδικο είναι άλλη κατηγορία το iphone 13 και δεν το είχα καν… Πήγα κατευθείαν σε 14 προ… Επίσης βγάζω και επεξεργάζομαι κάθε μέρα βίντεο όποτε όπως καταλαβαίνεις τα iphone είναι μονόδρομος, αλλιώς θα πήγαινα σε s23 η s22.
      Εννοείτε το ζιαομι 13 με 1000€ είναι απλά για γέλια!!!! Να πάρω λαγκς και προβλήματα μαζί με διαφημίσεις σαν το 12 με τα διπλάσια λεφτά!!!! Χααχχαχαχαχαχαχα απλά κλαίω!!!!

    • varmatolou338

      Αν έχεις τόσα προβληματα μάλλον έπεσες σε ελαττωματικό μοντέλο έπρεπε ήδη να το έχεις πάει για επίλυση προβλήματος η αντικατάσταση το έχουμε 2 άτομα στη δουλειά και δεν έχει κάποιο θέμα από αυτά που λες . Γιατί για την κάμερα πού λες samsung δεν θα σου πω εγώ τίποτα άλλο θα σε παραπέμψω σε σχόλια εδώ μέσα στο skroutz να δεις το τι λένε για τη σειρά s 22. φυσικά και εγώ στα 1000 + δεν θα παιρνα xiaomi αλλά huawei αλλά δεν έχει play store θα ειδαλλώς samsung ultra το κινητο το πήρα προσφορά από 900/ 430 (black +επιστροφή)

    • varmatolou338

      Κοίταξε εγώ δεν αμφιβάλλω γιατί χιαομι πουλάει εκατομμύρια κινητά τηλέφωνα οπότε όλα αυτά τα fail που λέει μπορεί να του βγήκανε δεν παύει όμως να ήταν μία ελαττωματική συσκευή και δεν κάνουμε ποτέ κριτική σε μία ελαττωματική συσκευή αλλά μία συσκευή που δουλεύει άψογα τότε έχουμε τη σωστή κριτική όλη αυτή η κριτική είναι λανθασμένη όταν έχω μία ελαττωματική συσκευή εγώ μένω απλά στο ότι έχω μία τέλεια συσκευή για τα χρήματα του και ο φίλος μένει να είναι δυσαρεστημένος και εκεί κλείνει το θέμα γιατι κούρασε πολύ

  • Εάν ψάχνεις οικονομικό iphone τότε 3 είναι τα τινά. Ή θα πας σε παλιό μοντέλο 2ετίας+, ή θα πας σε μοντέλο με μικρή χωρητικότητα (64gb) και δεν θα το ευχαριστηθείς για ευνόητους λόγους, ή θα πας σε μεταχειρισμένο. Γνώμη μου "σκάστα" αλλιώς μην πάρεις Apple, δεν χάνεις και τίποτα.

  • Το πιο οικονομικο iphone που να αξίζει να πάρεις είναι το iphone 11. Τα πιο φθηνά από αυτό χάνουν πολύ σε εμπειρία χρήσης. Δε θα πρότεινα κάτι άλλο. Αν δεν έχεις αυτά τα χρήματα, τότε κοίταξε για κάποιο μεταχειρισμένο, αν και εκεί θα πρέπει να ξέρεις τί αγοράζεις...

  • Γειά σου, έως 400 ευρώ σου συνηστώ το apple iPhone 7 plus, από 400 έως 500 ευρώ σου συνηστώ το apple iPhone xr ενώ από 500 έως 600 ευρώ σου συνηστώ το apple iPhone 11

    • Chrestostheod28

      Καλησπέρα σας, καλύτερα να πάρετε ένα καινούργιο πάρα από ένα μεταχειρισμένο. Τα καινούργια είναι σε καλή κατάσταση, τα μεταχειρισμένα κάποια είναι σε καλή κατάσταση

    • vagman_reviews

      Το iPhone 7 ακόμη και καινούργιο να το βρει τώρα, δεν θα δέχεται ενημερώσεις απο την Apple ξεκινόντας απο 22 Σεπτεμβρίου του 2022.

  • Αν έχεις budget 100 ευρώ όντως το 7 είναι η καλύτερη επιλογή σου Με 150 βρίσκεις το 8 200-220 το x και πλέον με 270-300 το 11 ( μεταχειρισμένα φυσικά) οπότε ναι από εκεί και πέρα με βάση πόσα λεφτά έχει πάρει ότι σε βολεύει

  • Iphone 11 550€ είναι καλό

  • Λυπαμαι αλλά δεν υπάρχει "φτηνο„ Apple

  • Έχω iPhone 6 και οχτώ χρόνια τώρα δεν μου έχει δημιουργήσει κανένα απολύτως πρόβλημα. Σκέφτομαι να το αλλάξω μόνο και μονο για τις περισσότερες εφαρμογές που ζητούν IOS 13. Διαφορετικά δεν θα σκεφτόμουν καν την αλλαγή

    • Stavros DrD

      Δοκίμασα iPhone 6 και χωρίς πλάκα έτρεχε καλύτερα από καινούργια android των 100€!!!!
      Δεν πίστευα στα μάτια μου!!!!!

  • iPhone 12 5G 64gb

  • Από τα Κάπως σύγχρονα αλλά και σχετικά φθηνά τηλέφωνα της apple με 500κατι € είναι το iPhone se 2020. Βέβαια το με λίγα ή πολλά χρήματα είναι σχετικό, για την apple τα 500κατι € είναι λίγα αντιθέτως με την π.χ. xiaomi που θεωρούνται αρκετά

  • Το iphone 8 plus και το 7 plus θεωρώ οτι είναι πολύ καλά για τα λεφτά τους

  • iPhone 11 4GB/64GB

  • Apple iPhone 7. Εγω αυτο ακριβως θα παρω αλλα μρταχειρισμενο μεχρι 150 ευρω. Το ειδα και στο youtube δεν κολλαει καθολου και το συστηνω πολυ.

  • Ψάξε για εκθεσιακα/ refurbished iPhone 8 plus ή iPhone X. Μέχρι 250€ θα βρεις ένα από αυτά. Είναι τίμια κινητά, και ας είναι παλιά.

    • v.tserkezis

      Συμφωνώ. Πηρα το iPhone 8 refurbished 270 euro πριν 3 χρόνια ακριβώς. Ήταν σαν καινούριο και λειτουργεί ακόμα άψογα. Όσο δουλεύει και αναβαθμίζεται δεν σκοπεύω να το αλλάξω. Και η χρήση που του κάνω δεν τη λες και απλη

  • iphone xr

  • Ένα από αυτά iPhone 11 iPhone XR iPhone se (2021) iPhone 8/8plus

  • To 15 pro max

  • Πάρτα που θες και iphone

  • Υπερτιμημένα. Αν αγοράσεις apple τροφοδοτείς αυτήν την παράνοια υψηλών τιμών.

  • αξίζει το iphone 13 mini η το 11 pro

    • Stavros DrD

      Έχω το 12 μίνι σαν δεύτερο με το 14 προ, αλλά σκέφτομαι να πάρω το 13 μίνι για δεύτερο, αν δεν βγει 15 μίνι που μάλλον δεν θα βγει…

  • Κάτι σε refurbished μόνο, από επίσημο κατάστημα και με εγγύηση.

  • Πόσο "λιγα" εννοεις;

  • Μεταχειρισμένο βρίσκεις στην καλύτερη περίπτωση να πας σε iphone 11 η iphone 11 mini γιατί στα προηγούμενα μοντέλα η εταιρεία ξεκινάει να σταματάει τις αναβαθμίσεις ασφαλείας, η apple αναβαθμίζει μέχρι και 6 χρόνια

  • Από τα καλά iPhone και σχετικά πιο οικονομικά είναι το iPhone 11. Καινούριο κοστίζει στα 500€. Όμως μπορείς να το βρεις και μεταχειρισμένο από κατάστημα ή από ιδιώτη στα 350€.

  • Πάρε pixel 6a η αν έχεις παραπάνω λεφτά πάρε το pixel 7. Στο λέω εγώ που έχω το iphone 13. Καμία παραμετροποίηση στο iphone, μέτρια μπαταρία στα λεφτά που ψάχνεις όπως κ κάμερα. Πάρε pixel

  • Το πιο φτηνό iphone με λιγα χρήματα το βρίσκεις μεταχειρισμένο.

  • βρες κάποιο μεταχειρισμένο φίλε μου που θα είναι σημαντικά φθηνότερο.

  • Παιδιά καλησπέρα,κάτοχος του realme 8i(πολύ ευχαριστημένος),για το επόμενο κινητό μου επειδή αγαπώ την realme σκέφτομαι να πάρω το 9i?Εσείς μέχρι 200€ ποιο Πιστευτε είναι το καλύτερο?(πάντως είχα στο μυαλό μου το redmi note 11 που είναι σχεδόν ίδια σε όλα σε χαρακτηριστικά με το 9i!για πείτε

    • Stavros DrD

      Μακριά από xiaomi… Από το miui συγκεκριμένα, μπορώ να γράψω λίστα με προβλήματα…

  • I phone 11

  • Iphone 11

  • iphone 8.

  • iphone XR, iphone 11, iphone 12

  • Iphone 15 pro max 1tb μόνο 2.500€ πούλα ένα νεφρό και κάτι θα κάνεις.🤣😂

  • Κανονικά θα σου πρότεινα το iPhone SE αλλά δεν αξίζει τα λεφτά του πια. Πάρε καλύτερα το iPhone 11 ή το iPhone 12, ανάλογα το budget που έχεις. Apple iPhone 11 (4GB/128GB) Μαύρο

  • Μην πάρεις Apple δεν αξίζει

  • Apple + λίγα χρήματα = Πάρε πραγματικά μήλα.
    Κάνουν και τον γιατρό πέρα!

  • iPhone 10 μεταχειρισμένο 250€ φίλε

  • Ένα καλό κινητό είναι το Apple 11 ή το 13 προσωπικά προτιμώ το 14 plus Βέβαια τώρα που βγήκε το 15 πήρα το 15 και πάλι προτιμά το 11 μετά αν θες είναι το Iphone xs το 8 plus και το 6 S βέβαια δεν το προτιμώ είναι αρκετά μικρό και κολλάει απεριόριστα

  • iPhone 13

  • To iphone Xr μεταχειρισμένο δεν ειναι πολυ ακριβω περιπου μεχρι 300€ !

  • γράψε Iphone στο search και σόρταρε ξεκινώντας από τα φθηνότερα

  • παρε το s23 ultra με κλειστα ματια

  • Πολλά θες

  • Apple και φθηνό δεν πάνε μαζί μόνο xr

  • Καλησπέρα, κατά την προσωπικη μου αποψη θεωρώ ότι, το IPhone 11 έχει ένα καλό ποσο ... Όμως! Αν δεν μένετε ευχαριστημένος/η, μπορείτε να παρετε μεταχειρισμένα Α'

  • Δες τα refurbished iPhones

  • Πήγανε στα μεταχειρισμένα iphone και θα βρεις το iphone x στα 274 Apple iPhone X (3GB/64GB) Space Gray Refurbished Grade A η το iphone se 2020 στα 199€ Apple iPhone SE 2020 (3GB/64GB) Black Refurbished Grade A

  • Πάνε πάρε κάνα 6 η 7 αλλα είναι outdated και σε κάνα 2 χρονια δε θα σηκώνει τίποτα

  • παρε το iphone SE με 400€ καινουργιο
    αν θες πιο φθηνα ψαξε για μεταχειρισμενο αλλα προσεχε να ελεγξεις οτι ειναι αυθεντικο

  • Iphone 11 το απλό εξαιρετικό τηλέφωνο .

  • iphone 11 το απλο ,πολυ καλό !

  • Το 5

  • φιλέ παρε μεταχειρισμένο iphone αν δεν θες να δώσεις πολλά λευτα

  • Iphone 11

  • Δεν υπάρχει φτηνό σε αυτά τα κινητά! Σας το λέω γιατί έχω το iphone 11. Τα iPhone είναι τα top δύσκολα βρίσκεις με λίγα χρήματά εκτός αν πάρεις κάτι μεταχειρισμένο.

  • iphone SE??ειναι οκ για κινητο

  • Η μπαταρία των Apple είναι άχρηστη

    • jophiel

      Ποιων Apple; Αυτών πριν από 6-7 χρόνια ή των σημερινών. Από το iphone 11 και μετά η κατάσταση έχει βελτιωθεί πολύ.

  • Οποιοδηποτε μοντελο μετα το 11 στο ebay αν βρεις καμια καλη προσφορα

  • Πάρε ένα iphone 8 plus περίπου στα 250€ μεταχειρισμένο

  • Iphone 11

  • iPhone x ή Χs πολύ δυνατά εργαλεία!!

  • Apple iPhone SE 2020 449€

  • Iphone 11 στα επίσημα κατάσταματα με 520 ευρώ, μεταχειρισμένα 300 ευρώ..

  • iphone 11

  • iPhone 4, ακόμη δέχεται updates ασφαλείας και είναι φθηνό

  • iphone 11 ή iphone 12 με λίγο μεγαλύτερο κόστος

  • Iphone 11

  • iphone se

  • Iphone 13 mini 128gb 480 euro

  • Φίλε μου αν θέλεις μια συσκευή να είναι τοπ σε όλα της πάρε iphone αν θέλεις να παίζεις με ROM widgets παραμετροποίηση free εφαρμογές κλπ android...
    Αν πάρεις iphone δεν γυρίζεις πίσω να είσαι σίγουρος...

  • Εάν δεν σε πειράζει το μικρό μέγεθος, τότε το iPhone 12 mini. Αλλά πραγματικά δεν αξίζει τον κόπο, με πολύ λιγότερα χρήματα παίρνεις κορυφαίο Android. Μερικές προτάσεις είναι: Samsung Galaxy A53 5G, Xiaomi 11 lite 5G NE, Realme GT 2, κτλ

    • Stavros DrD

      Το 12 μίνι είναι καλύτερο από το ζιαομι 12 που έχω, όποτε άκυρα όλα αυτά εκτός του realme gt 2…

  • θα μπορούσες να πάρεις το iphone xr 64gb εάν δεν σε πειράζει η χωρητικότητα του ή και το iphone 11 64gb αναλόγως. Επίσης να αποφύγεις να πάρεις το iphone se 2020 ή 2022

  • iphone 11 ειναι μονοδρομος πλεον , 128 gb 500 ευρω με αποοφορολογιση !!!

  • ο ορος λιγα χρηματα ειναι πολυ γενικος, θα σου προτεινα να παρεις καποιο πιο καινουργιο απο το 10 (οι τιμες για καλα iphone ξεκινανε απο 500) αμα δεν κατεχεις τοσα χρηματα, θα σου προτεινα samsung

  • Μέχρι 150ευρω

    • Stavros DrD

      IPhone X μεταχειρισμένο… Μπορεί με 180 και xr!

  • iphone 11. Η τιμη του τωρα ειναι σχετικα καλη συγκριτικα με τα υπολοιπα και για μενα ειναι μια πολυ καλη αγορα κινητου

  • Iphone 11

  • μια καλή επιλογή θα ήταν το iPhone SE 2020 ή το iPhone 11

  • iphone 8 plus iphone xs (χαμηλη τιμη μονο referbished)

  • παντα μπορεις να παρεις ενα SE αλλα δεν θα βγαλει αρκετο value. Γενικα θα κοιτουσα το λιγοτερο σε iphone 11, ιδανικα σε 12 για να εχεις μια πολυ δυνατη μπαταρια και εναν επεξεργαστη τελευταιας γενιας

  • Το se το 2nd gen αξιόλογο κινητό. Νομίζω το πιο φτηνό της apple αυτή τη στιγμή. 5g, a15 chip. Άλλη επιλογη ειναι το base το 11. Δεν θα δεχεται ενημέρωσεις για πολλα χρονια. Δεν πολυ αξίζει νομιζω. Προτεινω να αγοράσεις ενα android, με χαμηλότερη τιμη και καλυτερες επιδοσεις.

  • Το iphone 8 plus και το 7 plus θεωρώ οτι είναι πολύ καλά για τα λεφτά τους

  • 12 non pro, ποιο πισω δεν λεει, αλλιως κλωνο

  • iPHONE 8 4ετιας αλλα αξιολογο.

  • κατά την προσωπική μου άποψη είχα iPhone 8 το 2020 και διήρκεσε λιγότερο από 2 χρόνια (δεν μπορώ να λάβω εισερχόμενη κλήση) και στη συνέχεια iPhone SE 2ης γενιάς. διήρκεσε λιγότερο από 11 μήνες. (Προβλήματα μπαταρίας) Τώρα άλλαξα σε iPhone 13 και 12 pro max. Ωστόσο μου αρέσει το 12 max καλύτερα και το κανονικό 13 τείνει να χρειάζεται επανεκκίνηση και συνεχείς ενημερώσεις στο λειτουργικό σύστημα. Προτείνω το Pro και πρέπει να είναι νέος. και κρατήστε την μπαταρία μη πλήρως φορτισμένη.

    • Stavros DrD

      Τι προβλήματα μπαταρίας είχε το iPhone SE 5g??? Το έχω από τον Μάρτιο που βγήκε αγορασμένο day 1 με 450€ και με υγεία μπαταρίας 100% ακόμα… Φόρτιση από 30-100% και όταν παίζω το έχω μόνιμα στο ρεύμα.

    • kpassas

      καλυτερα 30-80 στη μπαταρια και καμμια φορα 20-100. οσοι εχουν θεμα με την μπαταρια συνηθως δεν κανουν αυτο

    • Stavros DrD

      Ισχύει αυτό που λες, αλλά όταν παίζεις καλύτερα να το αφήνεις συνδεδεμένο να μένει στο 100%…
      (Να μην σπαταλάει κύκλους φόρτισης)
      Το κάκιστο είναι να το αφήνεις να σβήσει από μπαταρια… εκεί την καταστρέφεις εντελώς…

  • iPhone 6/X

  • το 6s

    • kpassas

      χρησιμοποιώ iphone από το 3gs και εχω να πω ενα πράγμα ποτέ μην αγοράζεται καινούργιο μοντέλο. Το καλύτερο value for money είναι να αγοράζει κανεις μοντέλο 1-2 χρονων αφού εχει πέσει η τιμή τους και να το κρατάς 3 χρόνια περιπου οπου και αγοραζεις το επομενο. Εγω πασαρω και το παλιο στη γυναικα μου που δεν το πολυχρησιμοποιει και το κραταει αλλα 3 χρονια. Πάντα αγόραζα όμως τα μοντέλα "S" που εχουν ποιο γρηγορο επεξεργαστη και κρατανε περισσοτερα χρόνια! είχα πάρει πέρσι το iphone12 mini στα 585 ευρω και το προηγουμενο το iphone se2 το εδωσα στη γυναικα μου και ειμαστε και οι δυο ευχαριστημενοι!

    • alexandros_artzen

      Iphone 14pro

Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες