Φριτέζες

Ερωτήσεις στην κατηγορία Φριτέζες (35)

Κάνε μια ερώτηση

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος τι φαγητά επιπλέον μπορεί να κάνει η φριτέζα αέρος που είναι και πολυμαγειρας; Επίσης αν τα φαγητά αυτά βγαίνουν καλά ή είναι υπερτιμημένος

4 Απαντήσεις

  • Κανω γεμιστα γιουβετσακι πατατες με κοτοπουλο λαχανικα γαριδες με ρυζι σουφλε οτι μου ερχεται στο κεφαλι μεχρι καστανα και απο γλυκα εχω κανει κεκακια μαφινακια μηλα ψητα εξαιρετικα. Ξεχασα να αγοραζω λαδι και ο φουρνος της κουζινας εχει παροπληστει. Ειναι και γρηγορα ολα. Ειναι να σε βολεψει κι εμενα με βολεψε

  • εχω ψησει πατατες, γλυκοπατατες, μπουτι κοτοπουλο και ηταν απλά ενταξει
    Για εμενα κερδιζει στο ζέσταμα φαγητού. Ότι εχω ζεστάνει βγαίνει φοβερό, μακαρονια, γεμιστές πιπεριές, συσκευασμένα κρουασανακια κτλ. Ο φούρνος μικροκυμάτων βγάζει το φαί με γεύση ξαναστεσταμένου, η φριτεζα αερος το βγαζει με γεύση σαν να βγήκε από το φούρνο ολοφρεσκο, ειδικά τον κιμά που έχει περιεργη γευση μετά το ψυγείο

  • Ειχα και την εδωσα ολοκαινουρια.Ημουν απ τους πρωτους που αγορασα.Την πηρα 190ε.Κανει ακριβως την ιδια δουλεια που κανει και ο κλασσικος φουρνος με αερα.Λαδοκολλα κι απο πανω οι πατατες με ελαχιστο λαδι και ριγανι.Αυτη η φριτεζα που ειχα δεν χρειαζονταν λαδι.Εβαζες δηλαδη θεοστεγνες τις πατατες.Γινονταν σαν πετσια.Κοτοπουλο ανοστο αφου δεν ειχε κανενα υγρο.Και 2-3 αλλα φαγητα εψησα και την εδωσα 50ε.

  • Γνωρίζει κάποιος ποιου είδους είναι καλή για κοτόπουλο σούβλας?

Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες