Εχω την imou bullet 2 και εχει Ι 1 εβδομάδα μου λέει οτι η κάμερα εχει λήξει(EXPIRED).Εχω live εικονα μου δείχνει εικόνα σε φωτογραφία αλλα δεν καταγραφει την κινιση σε βιντεο..τι να φταιει;

7 Απαντήσεις

  • Πιθανοτατα μεχρι τωρα εκανε εγγραφη στο cloud και οχι σε καρτα μνημης, το οποιο cloud εχει συνδρομη και το παρεχουν ολες αυτες οι καμερες δωρεαν για τις πρωτες ημερες.Βαλε μια καρτα μνημης για τοπικη καταγραφη. προσοχη στην χωρητικοτητα, μπορει να μην υποστηριζει 256gb.

    • IoanninaT

      Αν βάλω κάρτα μνήμης, τότε θα μπορώ να έχω πρόσβαση μέσα από την εφαρμογή στα καταγεγραμμένα βίντεο, όπως γινόταν και με το cloud?

    • Panagiotis_Xanalatos

      Ναι

  • Έχετε γραφτεί στο κλουντ και αυτό είναι επί πληρωμη, Απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση και παραληψη του κλουντ, Μονο ετσι θα δείχνει κανονικά.

  • Όταν παίρνεις καινούρια κάμερα έχεις μια βδομάδα δωρεάν cloud. Αυτό έληξε και σου λέει expired. Όχι η κάμερα. Αν δεν καταγράψει την κίνηση είναι κάτι άλλο

  • ολες οι καμερες χρησιμοποιουν μία εφαρμογη. Αν δεν κάνω λάθος η συγκεκριμένη μαρκα χρησιμοποιεί το app της CAMHI. Η εφαρμογή CAMHI ειναι από τις καλύτερες. Τώρα αν χρησιμοποιεί αλλη εφαρμογη, δεν ξέρω αλλά προφανως θα ειναι παρόμοια. Φυσικά πιθανόν είναι αυτό που λενε οι φίλοι. Εληξε το Cloud. Βαλε κάρτα και θα μπορείς να καταγράφεις μέσα από την εφαρμογη της κάμερας ανάλογα με τη χωριτικότητά της κάρτας βίντεο ανα δέκα λεπτα. Τα βίντεο αυτά ωστόσο σβήνονται ανα συγκεκριμένα διαστηματα συνηθως των 15 ημερων. Οπότε μπορεις να έχεις καταγραφες σε βαθος 15 ημερων. Αυτό συνήθως ισχυει σε πολλές μάρκες. Το ιδιο ισχύει και για όσες χρησιμοποιούν την εφαρμογη της V-380

  • Φίλε καλησπέρα...εγώ έχω πάρει μια blumars έχει λήξει το cloud αλλά έχω κανονικά βίντεο στο κινητό μου μέσω της εφαρμογής...ναι μου το δείχνει σαν εικόνες αλλά όταν επιλέξω την εικόνα παίζει βίντεο κανονικά λ κρατάει αρχείο μέχρι κ 5 μέρες πίσω!!!!

  • Μια χαρά είναι η κάμερα σου απλά πρέπει να βάλεις κάρτα sd για να καταγράφει

  • ψάξε για κάμερα άλλης μάρκας τότε, ezviz, xiaomi

Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες