Γυναικείες Τσάντες

Ερωτήσεις στην κατηγορία Γυναικείες Τσάντες (16)

Κάνε μια ερώτηση

Τι τσάντα να προτιμήσω για είναι πιο ασφαλής όταν κυκλοφορώ με τα μέσα;

9 Απαντήσεις

  • Χιαστί τσάντες, στο ύψος του στήθους. Μεσαίο μέγεθος.

  • Καλημέρα σας οι ιδανικότερες κατα την γνώμη μου είναι τα μεσαίου μεγέθους backpack που απλά τα φοράτε αντίθετα δηλαδή προς τα μπροστά !!

  • Υπάρχουν backpack που το άνοιγμα τους είναι από την πλευρά της πλάτης, δηλαδή πρέπει να βγει από πάνω σου για να ανοίξει η κύρια θήκη

  • Η τσάντα χιαστί στο ύψος του στήθους (όπως ανέφερε και η Γιώτα Νικολάου στο σχόλιό της) ει΄ναι πολύ καλή για τα ΜΜΜ όπως και γενικά είναι ασφαλής για το δρόμο. Μπορείς να τη γυρίσεις μπροστά σου για να την προσέχεις όταν μπαίνεις σε ΜΜΜ. Επίσης η backpack είναι καλή αν τη φορέσεις μπροστά και αν δεν σε πειράζει να της αλλάζεις θέση όταν μπαίνεις σε ΜΜΜ.

  • Χιαστί

  • Σακίδια πλάτης με τσέπες που ακουμπάνε στην πλάτη

  • Back bag και οταν εισαι μεσα στα ΜΜΜ, τη φορας μπροστα!

  • Χιαστι

  • Τσάντες τύπου πουγκί... Είναι πολύ βολικές.

    • Project_2ld

      Βολικές για σένα ή για τον κλέφτη, δεν ξέρω. Από προσωπική πείρα, εμένα με τσάντα πουγκί με έκλεψαν. Ευτυχώς ο κλέφτης είχε την ευγένεια να ανοίξει την τσάντα πουγκί που ανοίγει εύκολα αφού ασφαλίζεται μόνο με το δερμάτινο λουράκι, να ανοίξει το τσαντάκι που είχα μέσα με όλα τα έγγραφα κάρτες ταυτότητες και να πάρει μόνο το πορτοφόλι.

    • M9

      Την τσάντα τύπου πουγκί την φέρνεις μπροστά σου αν θες όπως κ την τσάντα backpack ειδικά αν είσαι στα ΜΜΜ....Εγώ προσωπικά έχω βολευτει από εκεί κ πέρα ο καθένας έχει ότι τον βολεύει...κ ο κίνδυνος του να σε κλέψουν υπάρχει πάντα με ότι τσάντα κ να έχεις...αν ο άλλος θέλει να σε κλέψει θα το κάνει.

Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες
Δες όλες τις κατηγορίες